Nabízíme

Naše firma nabízí kompletní realizaci, dodávku i rekonstrukci všech typu střech.

Vyrábíme a provádíme montáž všech typů krovů všech tvarů. Nabízíme také tvorbu celodřevěných stropů.  

Na pokrývání střechy si můžete vybrat mezi pálenými, betonovými, plechovými, falcovanými krytinami a střešními šindelemi od většiny výrobců (např. KM Beta, Tondach, Bramac, Betonpress, Ico, Tecola…). Materiály jsou vždy největší kvality od osvědčených výrobců.

K výrobě falcovaných střech, okapů, svodů a žlabů používáme mnoho materiálů (např. titanzinek, měď, pozink, hliník, Lindab aj.).

Jednou z našich zaměření je také montáž střešních oken, které jsou vhodné k prosvětlení tmavých podkrovních místností a půdních prostor. Vybrat si můžete mezi výklopnými a kyvnými střešními okny od výrobců Velux, Fakro, Prima Fenestra nebo Roto.

Výklopná okna je vhodná umístit na vysoké střechy nebo střechy s mírným sklonem. Otvírají se ven a poskytují neomezený výhled. Snadné je i jejich čištění, jelikož se dají otočit až o 160°. Instalace výklopných střešních oken je možná na střechy se sklonem od 15° do 55°.

Kyvná střešní okna jsou vhodné pro lepší využití prostoru pod oknem a dají se umístit na různé střechy se sklonem 15° – 90°. Otočit se dají také o 160°, stejně jako okna výklopná, což umožňuje jejich snadnou údržbu.

Vždy Vám rádi vyjdeme vstříc a naplníme Vaše požadavky na provedení práce i výběr materiálů.